خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

کسانی که می گویند نباید نیروی نظامی در کشور باشد یا غافل اند یا خائن .

  در سومین روز از هفته دفاع مقدس مردم انقلابی کمیجان بعد شرکت در دعای ندبه و پیاده روی از میدان شهرداری تا پارک شهر در نماز جمعه شرکت کردند نمازگزاران که از سوی پایگاه های بسیج پذیرایی می شدند به استماع خطبه های امام جمعه شهر نشستند. خطیب جمعه کمیجان بعد از حمد و شپاس خدا و توصیه به تقوا در رابطه با مهار نفس  به ایراد خطبه پرداخت و گفت: یکی از نشانه های شیعه بودن این است که محاسبه نفس داشته باشد.
  امام جمعه کمیجان با توجه به حدیثی از امام صادق ع گفت :هر کس هر روز محاسبه نفس نداشته باشد از پیروان مانیست .انسان باید احساس کند که باید حساب پس بدهد در نتیجه در گفتار و کردارش مراقبت بیشتری خواهد کرد.
  حجت الاسلام مقدسی پور با اشاره به حدیثی از امام علی (ع) که در رابطه به سفر در پیش به سوی آخرت فرمودند :آه از این سفر طولانی آه از این سختی راه خداوند برای انسان در طول شبانه روز 24 پرونده قرار داده است .
  امام جمعه کمیجان در خطبه دوم به مناسبت هفته دفاع مقدس به نقش توان دفاعی در حفظ کیان و دین و ناموس اشاره کرد و گفت به حق شهدا، جانبازان ، آزدگان و ایثارگران و رزمندگان شایسته ترین افراد برای تقدیرند و در رابطه با سخنان اقای هاشمی رفسنجانی که گفته بجای هزینه نیروی نظامی باید در کشور کار اقتصادی کرد گفت رهبر معظم انقلاب چه پاسخ خوبی دادند که فرمودند: کسانی که می گویند نباید نیروی نظامی در کشور باشد یا غافل اند یا خائن .
  ایشان در مورد برجام گفت :برجام هیچ نفع وسودی برای کشور نداشته است .
  امام جمعه کمیجان در پایان به سالروز شهادت یار صدیق امام، عبدالکریم هاشمی نژاد و شهادت سرادارن کلاهدوز -جهان آرا، نامجو -فکوری  وفلاحی در مناسبتها ی هفته آتی اشاره کردند .

  این مطلب تا کنون 52 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : امام ,جمعه ,کمیجان ,کشور ,اشاره ,خطبه ,جمعه کمیجان ,امام جمعه ,نیروی نظامی ,دفاع مقدس ,هفته دفاع ,
  کسانی که می گویند نباید نیروی نظامی در کشور باشد یا غافل اند یا خائن .

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر